SW právo logo

Smlouva o vytvoření webových stránek

Mějte termíny realizace a vynaložené prostředky pod kontrolou.

Často se setkáváme s klienty, kteří si v dobré víře objednali vytvoření svých webových stránek, aniž by si předem důkladně smluvně ošetřili cenu díla a termíny. Výsledkem je pak velké rozčarování, když zjistí, že webové stránky nejsou hotovy včas, vzhled a funkčnost stránek neodpovídají očekáváním objednatele a dodavatel navíc žádá další prostředky za jejich dokončení.

Důležité je ošetřit tvorbu grafiky, frontend i backend. Nenechávejte vše na ústní dohodě s dodavatelem, který je na rozdíl od vás, profesionálem v tomto svém oboru. Z vlastních zkušeností víme, že v tomto případě se nemusí dobrá víra a důvěra ve schopnosti druhé strany vyplatit.

Připravíme vám smlouvu o dílo plně reflektující vaše požadavky. Nestanete se tak rukojmím druhé strany, ale budete mít cenu i termíny pod kontrolou.       

Proč zvolit právě nás

Smlouva o vytvoření webových stránek je důležitým dokumentem, který vám zabezpečí hladký průběh vzniku webové prezentace pro vaši firmu. Přesně víme, na jaké oblasti se při přípravě smluvních podkladů zaměřit a které otázky akcentovat.

Sepíšeme pro vás smlouvu o vytvoření webových stránek nebo vám ji zkontrolujeme

S oblastí IT technologií máme jako advokáti bohaté zkušenosti. Vše vám vysvětlíme srozumitelně.

Naše další služby

Poskytujeme právní služby pro oblast softwarového práva. Právní poradenství poskytujeme i v anglickém a německém jazyce.

Smlouvy na vyhotovení úvodní analýzy

Často podceňovaný první krok při vývoji software, který se nevyplácí přeskočit.

Specifické pracovní smlouvy s IT specialisty

Mějte smlouvy s vašimi IT specialisty dobře nastavené.

Smlouva o dílo

Smlouva o dílo má v oblasti softwaru svá specifika.